O Firmie


W swojej działalności skupiamy się na trzech filarach:

  • Roztropność, szanujemy pieniądze Partnera, wiemy, że każda zainwestowana w naszą współpracę złotówka powinna dać konkretny rezultat, dlatego przygotowujemy budżet do potrzeb i możliwości Klienta)
  • Wiedza, nasze umiejętności i doświadczenie są tak długo coś warte jak długo przynoszą korzyść naszym partnerom
  • Czas, najbardziej deficytowy towar dzisiaj, dlatego nasi Partnerzy mogą być zawsze pewni, że ustalony deadline jest dla nas święty

Na 3 solidnych filarach opieramy dwie główne gałęzie naszej działalności:

EKSPANSJA, STABILNOŚĆ

Ekspansja – pomagamy naszym Partnerom rosnąć. Dbamy o to by z ich usług korzystało coraz więcej Klientów na nowych rynkach Europy i Świata. Poszerzamy zakres oferowanych przez Klientów usług. Jednocześnie pomagamy im znaleźć odpowiednich podwykonawców i dostawców, tak żeby Wasze usługi były coraz lepsze i bardziej konkurencyjne.

Stabilizacja – Każda firma oprócz rozwoju potrzebuje ,,zabezpieczenia tyłów”. Zapewnienia ciągłości działań oraz coraz lepszego i tańszego prowadzenia interesów.

Korzystanie z naszych usług da Państwu elastyczność i komfort, pozwalając zaoszczędzić wydatki, które można przeznaczyć na inwestycje.

Gil PM to spotkanie dwóch dróg. Waszej, na którą składają się Twoje własne Plany i Marzenia oraz naszej, która ma Wam pomóc je zrealizować.